HOTEL BOUTIQUE Discrete verkoop

  • 000
el Campello, l'Alacantí, Alicante, Valencia, Spanje
For Sale Sold

HOTEL BOUTIQUE Discrete verkoop

el Campello, l'Alacantí, Alicante, Valencia, Spanje
  • 000

Overview

Property ID: PB03612
  • Hotel/B&B/Camping
  • Property Type
  • 2015
  • Year Built

Description

HOTEL BOUTIQUE  onder Alicante

Dit prachtige Boutique-Hotel, gebouwd en ingehuldigd in 2015, heeft 7 kamers  met elk een eigen badkamer en balkon.

Het hotel heeft in totaal 22 bedden.

3 tweepersoonskamers en 4 suites.

Gelegen midden in het centrum van het pittoreske oude centrum van het dorp.

Hebben de vier suites een balkon met uitzicht op het stadsplein en de drie tweepersoonskamers hebben uitzicht op de oude stad.

Het hotel ligt op de perfecte locatie om te genieten van de typische sfeer van een authentiek Spaans dorp.

Toeristen blijven hier ook graag vanwege het geweldige fietsen dat de omgeving te bieden heeft.

De verschillende toeristische attracties en de vele sportevenementen worden gehouden.

De verkopers hebben een zeer gelukkige zeven jaar als eigenaar van het hotel genoten, maar zijn nu op pensioengerechtigde leeftijd.

Ze hebben plannen voor uitbreiding van de hotelketen (ze hebben het merk al geregistreerd en potentiële locaties gevonden) en leggen graag het groeipotentieel uit aan de volgende eigenaren.

Dit is een geweldige zakelijke kans voor de toekomst! MEER OVER HET HOTEL Het hotel heeft een opvallende entree en een gastvrije receptie en cafetaria.

De kamers zijn zorgvuldig uitgerust om de gasten een zeer comfortabele en gastvrije omgeving te bieden die van alle moderne gemakken is voorzien.

Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, verwarming, satelliet-tv, gratis WiFi, föhn, vergrotende spiegel, snel internet, telefoon, kluis en meerdere laadstations voor communicatieapparatuur, minibar en meer.

De boiler is door middel van zonne-energie en warmtepomp.

Gasten kunnen genieten van een gezond en lekker ontbijt in de lounge op de begane grond of buiten op het charmante plein.

Het Boutique Hotel heeft een eigen terras op het dak met spectaculair uitzicht, een perfecte plek om te zonnen en te genieten van een goede barbecue.

Dit is een elegant hotel op slechts 10 minuten van de stranden van de Costa Blanca, 20 minuten van het centrum van Alicante, 25 minuten van de luchthaven van Alicante en 10 minuten van de zeer aantrekkelijke en perfect uitgeruste 18e holes golfbaan

  • City Busot
  • County/State Alicante
  • Area Costa Blanca

Details

Updated on July 2, 2023 at 12:33 pm
  • Property ID: PB03612
  • Price: 000
  • Year Built: 2015
  • Property Type: Hotel/B&B/Camping
  • Property Status: For Sale

Features

Energy Class

  • Energetic class: B
  • Global energy performance index:
  • A+
  • A
  • | Energy class B
    B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Compare listings

Compare