Hotel **** op 2e lijn aan de Costa Blanca Spanje!
Rechtstreeks van de eigenaar !!!
Hotel Spanje 2e lijn aan de costa blanca.
Met 101 kamers en 3 restaurants met waanzinnig uitzicht op Alicante en Benidorm.
Het Hotel is geopend in 2008
Alle kamers hebben een terras met uitzicht op zee.
TV, kluis, minibar en volledig ingerichte badkamer.
Volledig uitgeruste badkamer.
Het Hotel Spanje El Campello heeft 101 kamers.
2 suites
3 kamers aangepast voor suites
3 aangepaste kamers voor gehandicapten.
Op de bovenste verdieping van het hotel bevindt zich het restaurant, met een capaciteit voor 80 diners en uitzicht op de kust.
Het hotel Spanje beschikt ook 2 cafetaria’s, waarvan één bij het zwembad.
En 2 zalen voor feesten, verbonden door een panoramische lift, met een capaciteit voor 250 en 150 gasten.
Respectievelijk, uitgerust met audiovisuele technologie technologie die kan worden aangepast aan alle soorten evenementen (congressen, conferenties evenementen (congressen, conventies, seminars…).
Er zijn in totaal 3 volledig uitgeruste keukens, één voor elke voor elke zaal en een op de bovenste etage 9e.
Ze zijn uitgerust met koelruimtes van 5 meter lang en de nodige koelruimtes voor het bewaren van voedsel
Het hotel beschikt over een lees- en tv-lounge, crèche, gymnasium, sauna, massageruimte, jacuzzi met douche en zwembad met kindergedeelte, met ligstoelen ligstoelen en parasols.
De garage heeft 100 ruime parkeerplaatsen, waarvan 3 gereserveerd voor met directe toegang tot de lift.
Met de juiste investeerders en management kunt u hier gemakkelijk de omzet en winst verdubbelen!
Maak een afspraak met ons voor een bezichtiging.
Wij geven pas alle informatie na het opmaken van een NDA en een voorgesprek bij ons op kantoor in Spanje.